نقد کتاب قیدار رضا امیرخانی

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت: نقد کتاب «قیدار» رضا امیرخانی در کبودراهنگ مسئول کتابخانه شهید اشرفی اصفهانی شهرستان کبودراهنگ از نقد کتاب «قیدار» اثر «رضا امیرخانی» خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، جعفر اسکندری از نقد کتاب «قیدار» اثر «رضا امیرخانی» در کتابخانه عمومی «شهید اشرفی اصفهانی» شهرستان کبودراهنگ به مناسبت هفته کتاب خبر داد و اظهار کرد: این برنامه با حضور اعضای کانون ادبی شهریار برگزار شد و به رفتارهای جوانمردانه شخصیت اصلی این رمان پرداخته و کتاب به بوته نقد گذاشته شد.
وی افزود: در حاشیه این برنامه به مناسبت فرا رسیدن بیست و دومین هفته کتاب جمهوری اسلامی، از خردسال‌‌ترین، مسن‌ترین و همچنین اعضای فعال این کتابخانه با اهداء جوایزی تقدیر شد.
مسئول کتابخانه شهید اشرفی اصفهانی با اشاره به برپایی نمایشگاه تازه‌های کتاب در این کتابخانه از برگزاری مسابقه مکتوب بومی «مصرف بهینه آب» خبر داد و افزود: با توجه به وجود کم آبی و بحران آب در استان و کشور، این کتابخانه در راستای ارتقاء فرهنگ مصرف بهینه آب در این هفته اقدام به برگزاری این مسابقه کرده است.
وی تصریح کرد: عضوگیری رایگان، ارسال پیامک به اعضاء با موضوع هفته کتاب، برگزاری مسابقات فرهنگی مختلف و... از دیگر برنامه‌های هفته کتاب این کتابخانه است.
مسئول کتابخانه شهید اشرفی اصفهانی در پایان با اشاره به جانمایی مسابقه «آب گوهر حیات» در شبکه کتابخوانان حرفه‌ای از شروع بازدید دانش‌آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی از کتابخانه شهید اشرفی اصفهانی در راستای آشنایی دانش‌اموزان با فضای کتابخانه‌ای و ارتقاء سطح مطالعه خبر داد.
/ 0 نظر / 79 بازدید