ارشاد استعدادی - راه اندازی اتاق مطالعه محققین و پژوهشگران


مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان خبر داد: راه اندازی اتاق اختصاصی مطالعه ویژه محققین و تحصیلات تکمیلی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان از راه اندازی اتاق اختصاصی مطالعه ویژه محققین و تحصیلات تکمیلی در کتابخانه مرکزی همدان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، ارشاد استعدادی از راه اندازی اتاق اختصاصی مطالعه ویژه محققین و تحصیلات تکمیلی در کتابخانه مرکزی همدان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه طرح بخش ویژه بازخورد خوبی در بین اعضا داشته کتابخانه مرکزی همدان اقدام به راه اندازی بخشی به نام اتاق مطالعه کرده است.
وی ادامه داد: در این طرح سه اتاق برای خانم ها و سه اتاق برای آقایان در نظر گرفته شده به طوریکه در هر اتاق امکاناتی مانند میز و صندلی و کمد و اینترنت در اختیار افراد قرار می گیرد و هر فرد در اتاق خصوصی خود به راحتی می تواند کارهای پژوهشی را انجام دهد.
استعدادی با اشاره به اینکه در این طرح اتاق به طور کامل در اختیار فرد قرار می گیرد، ابراز داشت: ساعات کار دفتر مطالعه نیز از هشت صبح تا 12 شب است.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان بیان داشت: هر سه اتاق خانم ها و آقایان دارای سرویس بهداشتی و امکاناتی مانند آبدارخانه مختص به خود است.
استعدادی اظهار کرد: برای اجاره اتاق و دفتر مطالعه برای یک ماه نیز هر فرد باید مبلغ 100 هزار تومان بپردازد و علاوه بر اینترنت رایگان از سایر امکانات این بخش نیز استفاده کند.
وی ابراز داشت: مدت انتظار افراد برای ثبت نام در بخش ویژه و یا دفتر مطالعه با توجه به فصل های مختلف فرق می کند و در فصل امتحانان و کنکور زمان بیشتری را باید در انتظار این بخش باشند./ 0 نظر / 98 بازدید