معرفی برترین های حوزه نشر در موضوع یهود و صهیونیسم

معرفی برترین های حوزه نشر کتاب در موضوع یهود و صهیونیسم در آستانه روز جهانی قدس

اداره کل فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور از بین انبوه آثار منتشر شده در موضوع صهیونیسم و استکبار جهانی، گلچینی از بهترین آثار را انتخاب و در قالب پوستر این چند کتاب به مخاطبین فرهیخته و کتاب دوست معرفی نموده است.

 

همزمان با فرا رسیدن روز جهانی قدس و روزهایی که شاهد جنایات یهود و صهیونیسم با حمایت استکبار جهانی بر علیه مردم مظلوم فلسطین می باشیم، ‌نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای تبیین ابعاد متعدد مسئله صهیونیسم و استکبار جهانی اقدام به معرفی تعدادی از بهترین کتاب­های حوزه نشر در این زمینه نموده است.

به گواه قرآن کریم - سوره مائده آیه 89- و اسناد غیرقابل انکار تاریخی، یهود، صهیونیسم و استکبار جهانی مهمترین دشمن مومنان و همه کسانی هستند که به دنبال عدالت و انسانیت می باشند؛ با این رویکرد بیش از پیش ضرورت کسب بصیرت و شناخت نسبت به این موضوع میان مردم احساس می شود. لذا اداره کل فرهنگی از بین انبوه آثار منتشر شده، گلچینی از بهترین آثار را انتخاب و در قالب پوستر این چند کتاب به مخاطبین فرهیخته و کتاب دوست معرفی نموده است.

  • برای قشر کودکان و نوجوانان و اطلاعاتی که لازم است این آینده سازان جامعه در خصوص مسئله یهود صهیونیسم آگاهی پیدا کنند کتاب "حوالی مبارک" در نظر گرفته شده است.
  • اثر ارزشمند دیگر در این زمینه جلد سوم از مجموعه ارزشمند"نکته­های ناب" ،‌در تبیین برهانی این مسئله است که شعار مرگ بر آمریکا نه تنها تاریخ مصرفش تمام نشده بلکه زنده­ترین شعار امروز ماست.
  • کتاب "دایره المعارف تاریخ یهودیت و صهیونیسم" کتاب مرجع ارزشمندی با رفرنسهای غیرقابل انکار در خصوص مسائل مختلف و متعدد مربوط به یهود و صهیونیسم می باشد.
  • برای کسانی که نیاز به داشتن یک دید همه جانبه و عمیق به مسائل قوم یهود دارند، کتاب بسیار ارزشمند "یهود و صهیونیسم" از انتشارات بوستان کتاب قم معرفی شده که در نوع خود یکی از کم­نظیر­ترین آثار تدوین یافته در این زمینه است.
  • در کتاب "یهود در المیزان" در  تبیین این مسئله است که شعار مرگ بر اسرائیل یک شعار سیاسی نیست، شعاری است برگرفته شده از متن دین و شعار هر انسانی است که معتقد به انسانیت و ارزشهای انسانی  و عبودیت و بندگی دارد.
  • هولوکاست که یکی از مهمترین دستاویزهای چپاول و تنویر افکار عمومی جامعه از سوی یهود صهیونیسم و حمایت نظام استکبار از ایشان است، کتاب" پس پرده هولوکاست" با تبیین مستند و متقن ابعاد این مسئله را برای مخاطبان توضیح داده است.
  • کتاب "یوسرائیل و صهیوناکراسی"  بیان می کند که به چه علت نظام مدیریت جهانی شامل سازمان ملل و سایر ساختارهای نظارت جهانی و نظام سلطه و استکبار جهان و در رأس آن آمریکا تحت هر شرایطی خود را ملزم به حمایت همه جانبه از اسرائیل و منافع آن دارند.
  • مقایسه تطبیقی میان آموزه­های تحریف شده یهودیّت باستان با مبانی فکری مدرنیسم و صهیونیسم امروزی و عملکرد یهود در تاریخ و نظام استکبار و شباهت اینها با یکدیگر و تأثیر لابی یهود صهیونیسم بر ساختار تصمیم ساز نظام استکبار جهانی مسئله بسیار مهمی است که کتاب " اخلاق یهودی و تمدّن غربی" به شکلی بسیار زیبا و مستدل و مستند به تبیین این مسئله پرداخته است.
/ 0 نظر / 31 بازدید