دربرنامه بررسی وضعیت روستای ایده لو ازتوابع بخش مرکزی کبودراهنگ تصویب شد: حق استفاده یک باب ساختمان به متراژحداقل 100مترمربع به اداره کتابخانه های عمومی کبودراهنگ رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کبودرآهنگ خبرداد: حق استفاده یک باب ساختمان به متراژحداقل 100مترمریع طبق ضوابط نهادکتابخانه های عمومی کشور به اداره کتابخانه های عمومی کبودراهنگ واگذارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان،برنامه بررسی وضعیت روستای ایده لو ازتوابع بخش مرکزی این شهرستان که با حضوراهالی این روستا ،نماینده مجلس ،تعدادی ازمسئولین شهرستان و اعضاء شورای اسلامی برگزار شد.
سید جواد معینی در این رابطه عنوان داشت: در این برنامه مصوب گردید دهیاری، حق استفاده یک باب ساختمان به متراژحداقل 100مترمریع را طبق ضوابط نهادکتابخانه های عمومی کشور به اداره کتابخانه های عمومی واگذارنماید و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پس ازتحویل نسبت به تجهیز و اداره آن اقدام نماید.
وی افزود: پیشنهاد این مصوبه توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کبودراهنگ ارائه گردید و با توضیحات و مطرح کردن نیاز احداث کتابخانه و در راستای آن ارتقاء فرهنگ عمومی این روستا همگام با توسعه اقتصادی و اجتماعی آن ضروریت این موضوع تبیین گردید.
 
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کبودرآهنگ ادامه داد:این پیشنهاد با استقبال گرم رئیس کمسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی مواجه شد.
 
پورمختار در ادامه ضمن تاکید بر راه اندازی هرچه سریعتر این کتابخانه افزود: ادارات دیگر شهرستان نیز باید این روش آسان سازی خدمات به مردم را الگوی خود قرار دهند.

معینی گفت: در واقع این رویکرد یک راه اقتصادی،اثربخش و کارا در جهت راه اندازی کتابخانه های مورد نیاز روستا ها با بهره گیری از ظرفیت های موجود و بلا استفاده می باشد


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : ۱۳٩٢/۱٠/٤ | ٢:٠۳ ‎ب.ظ | نویسنده : کتابداران کتابخانه شهید اشرفی اصفهانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.